Elektori és Zsűri tájékoztató

Zsűri

A zsűri feladata a kampányprogramok látogatása és a központi programok pontozása.

Értékelés

Előre megadott szempontok alapján pontoznak, minden központi program után.

Elektorok

Az elektorok feladata a kampányprogramok és a központi programok látogatása és értékelése szavazás által.

Az elektorok karszalagot kapnak a rendezvény időtartamára.

Értékelés

Egyrészt a jelöltet, másrészt a kampánystábot, iskolai csapatot értékelnek az elektorok.

Szavazás

Október 3. csütörtök - 16:30

Gál Ferenc Főiskola Nagyelőadó

  • az elektorok hivatalos szavazólapokon adhatják le a voksukat
  • az elektoroknak igazolniuk kell magukat /diákigazolvány, személyi igazolvány/
  • az elektorok nem szavazhatnak saját iskolájukra /ezt iskolánként eltérő szavazólappal biztosítjuk/

Az elektorok szavazása és a zsűri pontozása eredményének egyenlő értékű összevonásával kerül megválasztásra a diákpolgármester.

Sorszám
Iskola
Helyszín
1.
SZEGYA
Szent István tér - GarabonCity
2.
BEG
Szent István tér - GarabonCity
3.
BELVÁR
Szent István tér - GarabonCity
4.
ANDRÁSSY
Szent István tér - GarabonCity
5.
VÍZMŰ
Szent István tér - GarabonCity
6.
KEMÉNY
Szent István tér - GarabonCity
7.
GÉSZI
Szent István tér - GarabonCity
8.
KÖZGÉ
Szent István tér - GarabonCity
9.
TREFORT
Szent István tér - GarabonCity
Sorszám
Iskola
Próba időpontja
Műsor időpontja
Helyszín
1.
KÖZGÉ
7.00-8.00
17.00
Gál Ferenc Főiskola Sportcsarnoka
2.
GÉSZI
8.00-9.00
17.30
Gál Ferenc Főiskola Sportcsarnoka
3.
TREFORT
9.00-10.00
18.00
Gál Ferenc Főiskola Sportcsarnoka
4.
KEMÉNY
10.00-11.00
18.30
Gál Ferenc Főiskola Sportcsarnoka
5.
SZEGYA
11.00-12.00
19.00
Gál Ferenc Főiskola Sportcsarnoka
6.
BELVÁR
12.00-13.00
19.30
Gál Ferenc Főiskola Sportcsarnoka
7.
BEG
13.00-14.00
20.00
Gál Ferenc Főiskola Sportcsarnoka
8.
VÍZMŰ
14.00-15.00
20.30
Gál Ferenc Főiskola Sportcsarnoka
9.
ANDRÁSSY
15.00-16.00
21.00
Gál Ferenc Főiskola Sportcsarnoka
Sorszám
Iskola
Nap
Műsor időpontja
Helyszín
1.
KEMÉNY
Hétfő
17.00 -18.00
Gál Ferenc Főiskola Sportcsarnoka
2.
GÉSZI
Hétfő
18.00-19.00
Gál Ferenc Főiskola Sportcsarnoka
3.
SZEGYA
Hétfő
19.00-20.00
Gál Ferenc Főiskola Sportcsarnoka
4.
TREFORT
Hétfő
20.00-21.00
Gál Ferenc Főiskola Sportcsarnoka
5.
BEG
Hétfő
21.00-22.00
Gál Ferenc Főiskola Sportcsarnoka
6.
ANDRÁSSY
Szerda
18.00-19.00
GarabonCity
7.
BELVÁR
Szerda
19.00-20.00
GarabonCity
8.
VÍZMŰ
Szerda
20.00-21.00
GarabonCity
9.
KÖZGÉ
Szerda
21.00-22.00
GarabonCity
Sorszám
Iskola
Helyszín
1.
VÍZMŰ
Szent István tér – GarabonCity
2.
ANDRÁSSY
Szent István tér – GarabonCity
3.
SZEGYA
Szent István tér – GarabonCity
4.
BEG
Szent István tér – GarabonCity
5.
KEMÉNY
Szent István tér – GarabonCity
6.
BELVÁR
Szent István tér – GarabonCity
7.
KÖZGÉ
Szent István tér – GarabonCity
8.
GÉSZI
Szent István tér – GarabonCity
9.
TREFORT
Szent István tér – GarabonCity

Hétfő

08.00-10.00
Szegya Reggeli
10.00-11.00
Dekázó verseny
11.00-12.00
Darts verseny
12.00-13.30
EbédElek Zolival
13.30-14.30
Pofon vagy puszi?
15.00-16.00
SzegyApáca
16.00-17.00
Hódító verseny
17.00-18.30
Vízilufi
19.00-20.00
Kampánykoncertünk
20.00-22.00
SzegyAfter

Kedd

08.00-08.30
Reggeli Torna
08.30-10.00
Szegya Reggeli
08.30-13.00
SzegyaTime
12.00-13.30
Ebédeljünk együtt
14.00-15.00
Kefi barát párkapcsolati tanácsadás
15.30-17.30
Házasságkötés
17.00-21.30
Happening
20.00-22.00
SzegyAfter

Szerda

08.00-08.30
Jóga
08.30-10.00
Szegya Reggeli
08.30-13.00
SzegyaTime
12.00-13.30
Ebédeljünk együtt
13.30-15.30
Póker party
15.30-16.00
Color fight
16.00-17.00
Óriás sakk
17.00-17.30
Időkapszula ültetés
17.30-18.30
Behind Happening
18.30-20.00
Jóslás
20.00-22.00
SzegyAfter

Csütörtök

08.00-10.00
Szegya Reggeli
10.00-10.30
Rúdtánc bemutató
10.30-11.30
Hódító verseny
11.30-13.00
Kötélhúzó verseny
12.00-13.00
Ebédeljünk együtt

Állandó programok

@Fotófal

@Graffiti-fal

@Csocsó

@Konzol

@Időkerék

Hétfő

08.00-09.00
Reggeli
09.00-11.00
Hajfonás
11.00-12.00
Masszázsvonat
12.00-13.00
Közös dalolás
13.00-14.00
Milky Way
14.00-15.00
1 perc és nyersz
14.00-17.00
Yonnikornis
15.00-16.00
Beszélgetés Lukoviczki Rékával
16.00-19.00
Other Yonniverse
17.00-19.00
Űrséta
19.00-21.00
DJ Seladi
21.00-22.00
Kampánykoncert - Acoustic Planet

Kedd

08.00-13.00
Reggeli, Karikatúra, Dekor sarok, Art Kiállítás, Sztereotípiák lerombolása, Osztályok bemutatása, Beszélgetés Szente R. Katalin iskolalelkésznővel
13.00-14.00
Masszázsvonat
13.00-16.00
Magic Wall
14.00-15.00
Sajtból van a Hold
15.00-16.00
Bűvész Show
17.00-21.30
Happening
20.00-22.00
DJ Seladi

Szerda

08.00-13.00
Reggeli, Karikatúra, Dekor sarok, Art Kiállítás, Sztereotípiák lerombolása, Osztályok bemutatása, Beszélgetés Szente R. Katalin iskolalelkésznővel
13.00-14.00
Twister
14.00-15.00
UNO Party, Karaoke
15.00-16.00
Agility
15.00-17.00
Escape from AREA 51
16.00-17.00
Óriás Sakk
17.00-19.00
Tuning Show
19.00-22.00
DJ Seladi

Csütörtök

08.00-09.00
Reggeli
09.00-10.00
Közös Regenerálódás
10.00-12.00
Bongó Bogi
12.00-13.00
7 lezárása
13.00-16.00
Zárófelvonulás, Záróbeszédek
16.00-22.00
Közös szurkolás és tűkön ülés

Állandó programok

Fotósarok | Személyiségteszt | Titkos üzenet | Szerencsekerék | Puzzle | Csillaghullás | Időkapszula | Dekor Sarok | Art kiállítás

Hétfő

08.30
Zászlófelvonás
09.00
Reggeli Risza
08.00
Medvesimogatás
08.30
Reggeliosztás
09.00
Puszi vagy pofon?
10.15
Feszítőverseny
10.45
Szippantsd Fel!
0/24
Pólószitázás
13.00-15.00
Számháború
13.00-14.00
Kő-Papír-Olló
14.00-16.00
Medvebírkózás
14.00-16.00
1 perc és nyersz
16.00-17.00
Zsákocogás
16.00-18.00
Batikolás
16.00-18.00
KalÁcsolás
16.30-18.00
Fald del az erdőt
18.00-20.00
Tábortűz
20.00-00.00
Horrorház

Kedd

08.30
Zászlófelvonás
08.30
Reggeliosztás
09.00
Reggeli Risza
09.00
Ismerd meg a Belvárt
10.00
Kincskeresés
10.00
Íjászkodás
10.00
Mikor bomlik le?
0/24
Pólószitázás
0/24
Mit hoz a jövő?
13.00-14.00
Kiköpöd vagy lenyeled?
13.00-14.00
Toldi patkója
14.00-15.30
Pörgess és nyerj!
14.00-15.30
Édes meglepetés
14.30-15.30
Fejezd be a dalszöveget
15.30-16.30
Whiskeyivó-verseny
16.30-19.00
Állandó programok
19.00-21.30
Belvár Happening
21.00-22.00
BBC (Belvár buli a Cityben)

Szerda

08.30
Zászlófelvonás
09.00
Reggeli Risza
09.00
Ismerd meg a Belvárt
08.30
Reggeliosztás
09.00
Ki vagyok én?
09.00
Régi kampányfilm vetítés
11.00
Cérna Cibálás
11.00
Élő Shazam
0/24
Kártyázás
0/24
Cserkészd be!
13.00-15.30
FaSzállítás
13.00-16.00
Kezedben születik a csoda!
13.30-15.00
kVÍZ
15.30-16.00
Üss majd fuss
16.00-17.30
BarátkH2O
16.00-17.30
Thunderandik
17.30-18.30
Verseny a skorbut ellen
17.30-18.30
Diótörő
18.30-19.30
Tábortűz
19.00-20.00
BELVÁR KAMPÁNYKONCERT

Csütörtök

08.30
Zászlófelvonás
09.00
Reggeli Risza
08.30
Reggeliosztás
10.00
Óriási kártyavár
11.00
Ültess fát!
12.00
Balloon pop

Állandó programok

Hennatetoválás | Csillámtetkó | Adománygyűjtés | Barátságkarkötő-osztás | Cserkészfogadalom-kötés | Chill-sarok

Hétfő

08.00
Zumba, reggeli
10.00
Farkasszem kalózszemm
12.00
Babgulyás
13.00
Élő bowling
14.00
Kalóz párbaj
15.00
Úszóverseny
16.00
Hajófestés
17.30
Célbadobás
18.30
Szirének dal
19.00-22.00
Fényfestés
20.30
Neonparty

Kedd

08.00
Reggeli torna, reggeli
09.00-12.00
Sulirádijó kívánságműsor
10.00
Híres rántotthúsos
10.30
Andrássy-kvíz
11.00
60m síkfutás
11.30
Ki mit tanít?
13.30
Homokvárépítő verseny
15.30
Kalóz etetés
17.00
Poszeidón megidézése
19.00
Melegedés a chill sarokban
17.00-21.30
Happening
21.00
Bulihajó

Szerda

08.00
Élénkítő tánc, reggeli
09.00
Bemutatófilm
09.00-12.00
Andrássy-filmmaraton
09.00-17.00
Ugráló virs
10.00
Gólyaszivatás
11.00
Aranyköpések
12.00
PapPaprikás krumpli
13.00
Építs hajót Legóból!
14.00
Kalóztúra
15.00
Bajuszfestés
16.30
Aranyhalfogás
18.00
Kampánykoncert
20.30
Habparty

Csütörtök

08.00
Jóga, reggeli
09.00
Erőverseny
10.00
Kampós etetés
11.30
Pinata
12.00
Vasmacska-simogató
14.00
Záró felvonulás

Állandó programok

Kincskeresés | Kalózavatás | Üzenet a palackban | Kardozás | Filmvetítés | Kalandfal | Gólyaláb

Hétfő

08.00
Vadászat / Kincskeresés / Reggeli
10.00
Íjjászat / Butterfly effect
12.00
Főzés / Kvíz
14.00
Csocso 1v1
16.00
Butterfly effect
15.00
Úszóverseny
16.00
Hajófestés
17.00
Szkander verseny
19.00
Kvíz

Kedd

08.00
Vadászat / Reggeli
09.00
Shazam / Da Vinchi híd építése
10.00
Talicska verseny / Hungarocell csatorna
11.00
Konzerv szerkezet
12.00
Hajfonás / Kvíz / Faölelgetés
13.00
Honfoglaló
14.00
Csocso 2v2 / Bicikli lassúsági verseny
17.00-21.30
Happening
21.00
Happening after

Szerda

08.00
Vadászat / Kincskeresés / Reggeli
09.00
Puki fúrótorony
10.00
Butterfly effect / Kútfúrás / Földmérés mérleggel
11.00
Műszerbemutató
12.00
Kvíz / Főzés
14.00
Rossz poén mondó verseny
15.00
Butterfly effect
17.00
Behind the happening / Kvíz
20.00
Kampánykoncert
21.00
Karaoke

Csütörtök

08.00
Vadászat / Reggeli
09.00
Plüssállat szelidítés
11.00
Fekvőtámasz verseny
13.00
Honfoglaló
15.00
Szotyi evő verseny / Roast me
17.00
Szurkolás a végsőkig

Hétfő

08.00-10.00
Közös Reggeli
10.00-11.00
Akadálypálya részegszemüvegben
11.00-12.00
Henna Tetoválás / Hajfonás
12.00-13.00
Ebéd a stábbal
13.00-15.00
Buborékfoci
15.00-17.00
FIFA verseny
17.00-18.00
Kampánykoncert
18.00-19.00
Óriás buborék fújás
19.00-20.00
Fényfestés
20.00-21.00
Szörp-Pong
21.00-22.00
Ingyen Ölelés Mindenkinek

Kedd

08.00-10.00
Közös Reggeli
10.00-11.00
Villám feladatok "KEMÉNY" módra
11.00-12.00
Activity/Gumihajítás
12.00-13.00
Ebéd a stábbal
13.00-16.00
Lézerharc
17.00-21.30
Happening
21.00-22.00
Retro Disco

Szerda

08.00-10.00
Közös Reggeli
10.00-11.00
Logisztika kezdőknek
11.00-12.00
Gitár oktatás/bemutató
12.00-13.00
Ebéd a stábbal
13.00-14.00
Társasjátékok
14.00-16.00
Filmvetítés
16.00-17.00
Rejtélyek nyomában
17.00-19.00
Tuning Show
19.00-22.00
Para szabadulószoba

Csütörtök

08.00-10.00
Közös Reggeli
10.00-11.00
1 perc és nyersz
11.00-12.00
Bográcsozás
12.00-13.00
Ebéd a stábbal
13.00-14.00
Villámrandi
14.00-15.00
Mr. és Mrs.
15.00-16.00
Ping-Pong

Állandó programok

Társasjáték | Darts | Üdítő/Tea/Zsíroskenyér osztás

Hétfő

08.00-10.00
Reggeli tea és kávé
09.00-18.00
Örömgyertya készítés
12.00-15.00
Bográcsozzunk együtt
14.00-15.00
Békés tortázás
15.00-16.00
Előadás a boldogságról
15.00-17.00
Kincses térkép, Arcfestés, Boldog vagyok karkötő
16.00-17.00
Humorista
17.00-22.00
Éden Casino
18.00-19.00
Kampánykoncert
20.00-22.00
Esti megboldogulás

Kedd

08.00-10.00
Reggeli tea és kávé
08.00-14.00
Pneumatikai bemutató / Játékgép / Gépész szakrajzok bemutatása
09.00-11.00
Házasságkötés / Rendőrkutyás bemutató
10.00-12.00
LEGO-Robot viadal
11.00-12.00
Happy Pinata
14.00-16.00
UV-Körömfestés
15.00-17.00
Házasságkötés
20.00-22.00
Esti megboldogulás

Szerda

08.00-10.00
Reggeli tea és kávé
08.00-14.00
Pneumatikai bemutató / Játékgép / Gépész szakrajzok bemutatása
08.00-14.00
Airsoft célbalövés
12.00-15.00
Bográcsozzunk együtt
15.00-16.00
Interjú a City emberével
15.00-17.00
Henna
15.00-18.00
Karaoke
16.00-17.00
A jelölt Úr mesél...
16.00-18.00
Boldogság lista írás
17.00-22.00
Éden Casino
20.00-22.00
Esti megboldogulás

Csütörtök

08.00-10.00
Reggeli tea és kávé
08.00-15.00
Éden Casino
11.00-12.00
Chilievő verseny
11.00-13.00
Boldogság Quiz
20.00-22.00
Esti megboldogulás

Állandó programok

Bambusz fotó sarok | Csocsó | Játék-Konzol | Boldogság fal | Büfé | Johnny, a boldog szikla | “Kupakvigyor” | Matrica gyűjtés

Hétfő

08.00-08.30
Reggeli bemelegítés
08.40-09.10
Hangszálak bemelegítés
09.30-10.00
Állati nagy zaba
10.00-11.00
Kidobó
12.00-13.30
Ebédeljünk egy jót Elek Zoltánnal
13.00-14.00
Csacsogás a jelölttel
13.00-14.00
DARE2DARE
13.30-14.30
Rajzverseny
13.30-14.30
Dzsungeltetkó
14.00-15.00
Kutyabemutató
15.00-16.00
Ő & Én
16.00-17.00
Fotózd magad verseny
17.00-19.00
Szieszta
19.00-22.00
Jumanji Pary with Scolo

Kedd

08.00-09.00
Egzotikus KÖZGÉS ételek készítése
09.00-09.30
Jóga a KÖZGÉ oroszlánjával
09.30-10.00
Kávészünet - KÖZGÉ EDITION
10.30-11.30
Mi van a dobozban?
11.30-12.00
Ebéd előtti relax és masszázs
12.00-13.00
Ebédosztás
13.00-14.00
Csajozási tippek a kampánfőnökkel/nek
14.00-14.30
Fitdance bemutató
14.30-15.30
SörPong haladóknak [+18]
14.00-16.00
Karikatúra
17.00-21.30
Happening
20.00-22.00
Jumanji Party with Scolo
Egész nap
Óriás Angry Birds

Szerda

08.00-09.00
Kávézás KÖZGÉS módra
09.00-10.00
Hogyan éld túl a KÖZGÉT - Tippek a profiktól
10.00-11.00
KÖZGÉ Show
11.00-12.00
Q&A kedvenc tanárainkkal
12.00-13.00
Közös ebéd
13.00-14.00
Ebéd utáni masszázs és pihi
14.00-14.30
Tarzan & Jane
15.00-15.30
Extrame Bike Show
15.30-16.00
Állati Divatbemutató
16.00-17.00
Részegszemüveges akadálypálya
17.00-17.30
PRO tanácsok a Mestertől FT. Bálint
19.00-20.30
Neonparty
21.00-22.00
Kampánykoncert

Csütörtök

08.00-08.30
Reggeli torna
09.00-12.00
Gara időkapszula
09.00-10.00
Csillámtetkó
10.00-11.00
Csináld magad szerencsehozó kaméleon
12.00-13.00
Közös ebéd
13.00-14.00
Bizalom játék
13.00-17.00
Polaroid
14.00-15.00
Fodrászat
15.00-16.00
Karkötő fűzés

Állandó programok

DARE2CAFFE | Változások fala | A Dzsungel Királya és Királynője [Házasságkötés] | Csocsó | Trambulin | X-Box | Chill-Sarok | KÖZGÉ Standnál korlátlan fogyasztás | Ladázás | Szerencsekerék [készlet erejéig]

Hétfő

09.00-10.30
Mese vetítés
10.45-11.20
Pálcikaevő verseny
11.35-12.10
Póló batikolás
12.20-12.50
Gésa smink párbaj
14.00-14.40
Dartsozás Danival
14.50-15.25
Ő vagy én?
15.35-16.00
Twister
16.20-17.00
Hullahopp fogócska
20.00-20.50
Szabadulószoba

Kedd

09.00-10.30
Táncos versenyek
10.45-11.20
Pálcikaevő verseny
11.35-12.10
Jóga
11.00-12.00
Q&A kedvenc tanárainkkal
12.20-12.50
Célbadobás
14.00-14.40
Taekwondo bemutató
14.50-15.25
Cup song tanulás
15.35-16.00
Tésztaevő verseny
16.20-17.00
Szörppong
17.20-17.50
Citrom facsaró verseny
18.10-18.40
BEKU

Szerda

09.00-10.30
Mese vetítés
10.45-11.20
Citrom facsaró verseny
11.35-12.10
BEKU
12.20-12.50
Xbox
14.00-14.40
Jóslás kártyákkal
14.50-15.25
Szerencsehozó rituálé
15.35-16.00
Zumba
16.20-17.00
Jóga
17.20-17.50
UNO Party
20.00-20.50
Color party

Csütörtök

09.00-10.30
Ő vagy én?
10.45-11.20
Célbadobás
11.35-12.10
Lufi meglepetés
12.20-12.50
Autós találkozó
14.00-14.40
Motoros találkozó

Állandó programok

Henna festés | Csillámtetkó | Borítékosztogatás | Szerencsesüti | Karaoke | Zsákbamacska | Szerencsekerék | Fotó sarok | Napzárásként szemétszedés a stábbal