Diákpolgármester választás eredményei

Helyezés
Jelölt
Iskola
Pontszám
1.
Szántó Zalán
Andrássy
106 pont
2.
Csányi Huba
Belvár
99 pont
3.
Kovács Ákos
Beg
91 pont
4.
Csete Medárd
Gészi
79 pont
5.
Such Pál
Vízmű
69 pont
6.
Toszeczki Márk
Közgé
67 pont
7.
Budai Lili
Trefort
45 pont

A 29. Garabonciás Napok eredményei

#
Eredmény
FÁKLYÁS FELVONULÁS

1. Belvár 10 pont

2. Andrássy 8 pont

3. Beg 7 pont

4. Vízmű 6 pont

5. Gészi 5 pont

6. Közgé 4 pont

7. Trefort 3 pont

JELÖLTEK KAMPÁNYBESZÉDE

1. Andrássy 10 pont

2. Beg 8 pont

3. Belvár 7 pont

4. Vízmű 6 pont

5. Közgé 5 pont

6. Gészi 4 pont

7. Trefort 3 pont

MAKKSZEDÉS - szaporítóanyag erdősítéshez

1. Vízmű 7 pont

2. Gészi 7 pont

3. Trefort 7 pont

4. Andrássy 7 pont

5. Beg 7 pont

6. Belvár 7 pont

7. Közgé 7 pont

DŰLŐFÁSÍTÁS - zöldfolyosó kialakítása

1. Vízmű 7 pont

2. Közgé 6 pont

3. Beg 5 pont

4. Trefort 4 pont

5. Belvár 3 pont

6. Gészi 2 pont

7. Andréssy 1 pont

HAPPENING

1. Belvár 20 pont

2. Andrássy 18 pont

3. Beg 16 pont

4. Gészi 14 pont

5. Közgé 12 pont

6. Vízmű 10 pont

7. Trefort 8 pont

SÁRKÁNYHAJÓ VERSENY

1. Andrássy 7 pont

2. Belvár 6 pont

3. Vízmű 5 pont

4. Beg 4 pont

5. Közgé 3 pont

6. Gészi 2 pont

7. Trefort 1 pont

FAKATASZTER
Békéscsaba, Cserkész térfaállományának a feltérképezése

Gészi és Andrássy 7 - 7 pont

2. Belvár 5 pont

3. Közgé 4 pont

4. Vízmű 3 pont

5. Beg 2 pont

6. Trefort 1 pont

SAJÁT TERVEZÉSŰ HELIKOPTEREK PREZENTÁCIÓJA

1. Andrássy 10 pont

2. Beg 8 pont

3. Belvár 7 pont

4. Gészi 6 pont

5. Vízmű 5 pont

6. Közgé 4 pont

7. Trefort 3 pont

EGYÉNI KAMPÁNYPROGRAMOK + OKTÓBER 6-I MEGEMLÉKEZÉS

1. Andrássy 30 pont

2. Belvár 27 pont

3. Beg 24 pont

4. Gészi 21 pont

5. Közgé 18 pont

6. Vízmű 15 pont

7. Trefiort 12 pont

KAMPÁNYZÁRÓ PROGRAMOK

1. Beg 10 pont

2. Andrássy 8 pont

3. Belvár 7 pont

4. Gészi 6 pont

5. Vízmű 5 pont

6. Közgé 4 pont

7. Trefort 3 pont

Fotó-, rajz- és kézműves alkotások verseny díjazottai

#
Díjazottak
Fotó

1. Mult Roland (Vízmű)

2. Martincsek Csaba (Szegya)

3. Huszárik Veronika (Szegya)

Festés

1. Mult Roland (Vízmű)

2. Patkás Áron (Szegya)

3. Juhász Kíra Cintia (Szegya)

Grafika

1. Vincze Lizett (Beg)

2. Hegyesi Noémi (Beg)

3. Makra Laura (Beg)

Iparművészet

1. Radnai Lili (Andrássy)

2. Mrlák Nikolett (Szegya)

3. Szabó Viktória (Szegya)

Egyéb

Animációs kisfilm (Szegya)